Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину led-market.com.ua

Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі.

Інтернет-магазин led-market.com.ua забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшов замовлення. Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки лише щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін. Крім усього цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину:

— Нових надходженнях товару;

— Розпродаж;

— Особливих програмах;

— Знижки і бонуси.

У разі якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі або ж питання по авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти info@led-market.com.ua і ми завжди допоможемо Вам! Співробітники інтернет магазину led-market.com.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин led-market.com.ua гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин led-market.com.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі «Особистий кабінет».

Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет магазин led-market.com.ua з Вашої згоди може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин led-market.com.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.