Магнітна трекова система


Магнітна трекова система

Магнітна трекова система це високотехнологічне і зручне рішення для освітлення приміщень будь-якого типу.
Технологія установки трекових світлодіодних світильників на магнітний шинопровід дозволяє створювати різні сцени освітлення як в торгових і офісних, ресторанних і розважальних так і в житлових приміщеннях для створення дизайнерського інтер'єру.

Система має ряд переваг у порівнянні зі стандартною трекової системою:
- Можливість установки і пересування декількох джерел світла робить цю систему універсальною.
- Можливість в лічені секунди перемістити світильник по довжині шини.
- Конструкція системи забезпечує легке з'єднання світильника і шини і дозволяє змінювати розташування світильників в будь-який момент часу.
Як і стандартна система, магнітна може бути вбудованою, накладною або підвісною.

Напруга живлення в магнітний шінопровід подається на струмопровідну шину, що проходить всередині алюмінієвого корпусу. Напруга на платі становить всього 24B-48Вт, тому шинопровід безпечний при експлуатації і заміні світильників. Для підключення до електричної мережі необхідно підібрати блок живлення, потужність якого розраховується виходячи з кількості світильників, які планується встановити на шину.

Для забезпечення надійного контакту світильників з фазами шинопроводу (магнітні трекові системи бувають як одне, так і трифазні), а так само для закріплення їх на шині, світильники оснащені потужними магнітами, а в корпусі шинопровіда встановлений металевий сердечник, що притягає до себе магніт в світильнику. Для монтажу світильників, просто вставте його в шинопровід в тому місці, де вам в даний момент потрібно створити акцентне або додаткове освітлення.

Магнітні трекові системи бувають як двожильні MTR, так і чотирижильні LTR